PODUSZKI WYSOKOCIŚNIENIOWE 8.0 BAR

Poduszki wysokociśnieniowe wzmocnione są kordem kewlarowym. Opatentowana konstrukcja oparta o najnowsze rozwiązania zapewnia doskonałą pracę poduszek oraz długi okres użytkowania. Części metalowe wykonane są z mosiądzu. Poduszki są cienkie, lekkie i łatwe w obsłudze. Specjalnie ryflowana powierzchnia zapewnia dobrą przyczepność nawet, gdy dwie poduszki są umieszczone jedna na drugiej. W ofercie znajduje się 15 różnych rozmiarów poduszek zarówno o kwadratowym jak i prostokątnym kształcie i udźwigu nawet do 64 ton. Co więcej gama zastosowań standardowych poduszek SAVA jest poszerzana przez produkty wykonywane na specjalne zamówienia. Poduszki posiadają aktualne Świadectwa Dopuszczenia CNBOP.

Zestaw Sava Mini zawiera:

Poduszka SLK 1/7 1 szt.
Poduszka SLK 3/13 1 szt.
Poduszka SLK 6/15 1 szt.
Wąż do pompowania 5m, żółty 1 szt.
Butla ze spręż. pow. 200bar, 1l - 1 szt.
Reduktor ciśnienia z zaworem bezp. 8 bar - 1 szt.
Rozdzielacz powietrza z dwoma wężami, żółty - 1 szt.
Waliza 600x400x135 - 1 szt.

Dane techniczne
ModelEUSLK 1/7SLK 3/13SLK 6/15SLK 8/18SLK 12/22SLK 19/27SLK 24/30SLK 31/36
Numer art 7797377974779757673476735767367673776738
Rozmiarcm x cm15 x 1522,5 x 22,530 x 3038 x 3845 x 4555 x 5561 x 6169 x 69
Grubośćmm2828282828283030
Wagakg0,61,32,44,05,38,111,213,3
Wys. wkładania poduszkimm2929292929293131
Max wys. podnoszeniacm713151822273036
Max nośnośćkg100028205750962012650202502469031410
Poj. nominalnaL0,61,74,79,616,932,946,269,0
Max zapotrz. pow.L5154286152296416621
Max ciśnieniebar88888888
Ciśnienie próbnebar1212121212121212
Ciśnienie rozrywającebar>32>32>32>32>32>32>32>32
Czas pompowaniasec0,61,22,05,07,015,020,028,0

 

Dane techniczne
ModelEUSLK 40/42SLK 54/65SLK 64/51SLK-L 24/20SLK-L 9/18SLK-L 13/23SLK-L 20/23
Numer art 76739767947674077983519833519834519837
Rozmiarcm x cm78 x 7887 x 8791 x 9132 x 10230 x 4537,5 x 5037,5 x 75
Grubośćmm30303028282828
Wagakg18,222,525,38,53,54,97,4
Wys. wkładania poduszkimm31313129292929
Max wys. podnoszeniacm42455120182323
Max nośnośćkg41 28552 34565 90024 0009 60013 60020 700
Poj. nominalnaL102,3145167,224,010,620,029,8
Max zapotrz. pow.L9211305150522095170270
Max ciśnieniebar8888888
Ciśnienie próbnebar12121212121212
Ciśnienie rozrywającebar>32>32>32>32>32>32>32
Czas pompowaniasec50,065,080,012,06,08,014,0