serwis sprzętu pożarniczego

PODUSZKI WYSOKOCIŚNIENIOWE 8.0 BAR

Poduszki wysokociśnieniowe wzmocnione są kordem kewlarowym. Opatentowana konstrukcja oparta o najnowsze rozwiązania zapewnia doskonałą pracę poduszek oraz długi okres użytkowania. Części metalowe wykonane są z mosiądzu. Poduszki są cienkie, lekkie i łatwe w obsłudze. Specjalnie ryflowana powierzchnia zapewnia dobrą przyczepność nawet, gdy dwie poduszki są umieszczone jedna na drugiej. W ofercie znajduje się 15 różnych rozmiarów poduszek zarówno o kwadratowym jak i prostokątnym kształcie i udźwigu nawet do 64 ton. Co więcej gama zastosowań standardowych poduszek SAVA jest poszerzana przez produkty wykonywane na specjalne zamówienia. Poduszki posiadają aktualne Świadectwa Dopuszczenia CNBOP.

Zestaw Sava Mini zawiera:

Poduszka SLK 7 1 szt.
Poduszka SLK 13 1 szt.
Poduszka SLK 15 1 szt.
Wąż do pompowania 5m, czerwony 1 szt.
Butla ze spręż. pow. 200bar, 1l - 1 szt.
Reduktor ciśnienia z zaworem bezp. 8 bar - 1 szt.
Rozdzielacz powietrza z dwoma wężami, żółty - 1 szt.
Waliza 600x400x135 - 1 szt.

Dane techniczne
ModelEUSLK 7SLK 3SLK 6SLK 10SLK 14SLK 21SLK 25SLK 33
Numer art 7797377974779757673476735767367673776738
Rozmiarcm x cm15 x 1522,5 x 22,530 x 3038 x 3845 x 4555 x 5561 x 6169 x 69
Grubośćmm2525252525252525
Wagakg0,551,2523,557911
Max wys. podnoszeniacm813162125303438
Max nośnośćt1,12,75,510,113,521,125,533
Max zapotrz. pow.L5154286152296416621
Max ciśnieniebar88888888

 

Dane techniczne
ModelEUSLK 45SLK 55SLK 70SLK-L 9SLK-L 13SLK-L 20SLK-L 24
Numer art 767397679457324151983351983451983777983
Rozmiarcm x cm78 x 7887 x 8794,5 x 94,545 x 3050 x 37,575 x 37,5102 x 32
Grubośćmm25252525252525
Wagakg141822,53,34,56,57,8
Max wys. podnoszeniacm42475219232320
Max nośnośćt44,65570,48,913,220,224
Max zapotrz. pow.L9211305150595170270220
Max ciśnieniebar8888888